Postęp po szwedzku

Czy ustawa przeciwko prawie rodziców do biblijnego karcenia dzieci (Prz 23,13-14) weszła ostatnio do prawa karnego czy nie? Słyszałem że Kościoły chrześcijańskie i zwykli Polacy przegrały batalię ze zwolennikami \"bezstresowego\" wychowania pomimo akcji \"Ratujmy Dzieci\". Być może za dużo działania politycznego (choć też potrzebnego) a za mało modlitwy aby Bóg to rozwiązał. Trzeba zarówno zwolennikom jak i przeciwnikom pokazać ten film pt. Postęp po Szwedzku -

http://video.google.com/videoplay?docid=-1293826645608734184#

i umieścić na stronach internetowych politycznych,partyjnych (Lewicy i Prawicy) i chrześcijańskich. Doradzam ścisły długi post i nieustanną modlitwę w intencji ratowania praw rodzicielskich. Pozdrawiam w Chrystusie.


1. Tak, niestety weszła. Nie oznacza to jednak przegranej batalii. Nie składamy rąk. Nadal będziemy dążyli do tego by to rodzice, a nie urzędnicy państwowi byli odpowiedzialni za wychowanie własnych dzieci.

2. Dzięki za filmik. Oczywiście modlitwa jest również w tym temacie bardzo ważna i istotna. Wszak chodzi o nasze dzieci i kształt przyszłych pokoleń.